Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Cigeľ, okres Prievidza

10. ročník stolnotenisového turnaja

V sobotu 27. februára 2016 sa v kultúrnom dome v Cigli odohral 10. ročník stolnotenisového turnaja o pohár starostu obce. Vyše 30 účastníkov medzi nimi aj štyri deti počas celého dňa hralo o víťazstvá v dolnom a hornom pavúku. Medzi deťmi zvíťazila Tabita Mikušová, druhé miesto obsadil Denis Sedlák a tretie miesto sa ušlo Katke Ernekovej. Všetci obdržali poháre a diplomy. V dolnom pavúku obsadil 1. miesto Marek Ulbrik z Ráztočna, na 2. mieste skončil Ľudovít Koryťák ml. a tretí bol Ľuboš Beláň. No a celkovým víťazom v prvom pavúku sa stal Ivan Meliško, druhý bol Peter Košík a tretí skončil Branislav Schubert. Aj keď sa tohto ročníka nemohli zúčastniť z rôznych dôvodov ďalší výborní „pingpongisti“, turnaj až tak na kvalite neutrpel, pretože niektorí domáci, ktorí hrajú už súťažne sa stále zlepšujú. Poďakovanie patrí organizátorom menovite Ladislavovi Hanusovi, ktorý podporuje tento šport materiálne a ďalším, ktorí mu pomáhajú. Výborný guláš navaril „majster tohto remesla“ Milan Weiss ml., ďakujeme aj všetkým ostatným nemenovaným za príspevok k vydarenému 10. ročníku stolnotenisového turnaja.