Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Cigeľ, okres Prievidza

7. ročník Memoriálu Jaromíra Ďurinu

V sobotu 31. augusta 2013 sa konal v Cigli v poradí už 7.ročník Memoriálu Jaromíra Ďurinu. Stretli sa v ňom bývalí hráči Podhradia, Sebedražia a domáceho Cigľa. Po slávnostnom otvorení, na ktorom prehovoril starosta obce p. Štefan Mjartan, sa domáci hráči odobrali položiť kyticu kvetov na hrob bývalého dlhoročného hráča a predsedu TJ Partizán Cigeľ Jaromíra Ďurinu, na počesť ktorého sa tento turnaj každoročne koná.
V prvom zápase sa stretli veteráni Cigľa a susedného Sebedražia. Zápas sa skončil víťazstvom domácich v pomere 3:2 (góly za domácich Jozef Mokrý, Jozef Svitok a Ľuboslav Krausko, za Sebedražie Dávid Cmarko 2). Ako pomocný bod mali slúžiť aj pokutové kopy, ktoré sa kopali po každom stretnutí – po 5 na každej strane. Aj na tieto zvíťazili domáci v pomere 5:3.
V druhom stretnutí sa stretli hráči Podhradia so Sebedražím. Hráči Podhradia v tomto dueli deklasovali Sebedražanov výhrou 10:2 (góly strelili: Peter Roháč 4, Peter Čičmanec 3, Ľubo Dudáš 2 a vlastný, za Sebedražie Jozef Kotrík a Ladislav Šimurka). Aj na pokutové kopy zvíťazili Podhradčania 4:2.
Tretie stretnutie, v ktorom sa rozhodovalo o celkovom prvenstve na tomto turnaji, odohrali hráči domáceho mužstva Cigeľ a Podhradie. V ňom mali viac síl Podhradčania, ktorí vo vyrovnanom súboji zvíťazili tesne 3:4 gólom v poslednej minúte (góly: za domácich Peter Málik 2, Jaromír Ďurina 1, za Podhradie Peter Čičmanec 2, Vladimír Scískala 1 a Peter Roháč 1).


Konečné poradie: 1. Podhradie
                             2. Cigeľ
                             3. Sebedražie


 

7.ročník Memoriálu Jaromíra Ďurinu

bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 

webygroup

dnes je: 18.9.2019

meniny má: Eugénia

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
Obecný úrad Cigeľ


9322592

Úvodná stránka