Prechod na navigáciu Hlavné menu
Cigeľ, okres Prievidza

Internetová stránka obce Cigeľ

Aktuality

Ciglianska kvapka krviVytlačiť
 

Slovenský červený kríž plánuje v našej obci odber krvi na darovanie. Uskutoční sa 31. augusta 2017 v čase od 8.00 do 10.00 hod. v kultúrnom dome. So sebou je potrebné si priniesť občiansky preukaz a kartu poistenca. Vzhľadom k tomu, že Národná transfúzna služby by prišla až z Martina je potrebné dopredu náhlasiť počet záujemcov. Urobiť tak môžete na Obecnom úrade osobne alebo telefonicky: 046/ 5487 036.


 
 

Partizánska vatraVytlačiť
 

Obecný úrad v Cigli, Telovýchovná jednota Partizán Cigeľ a výbor ZO SZPB Vás pozývajú na tradičnú partizánsku vatru, ktorá sa uskutoční v piatok 25. augusta 2017, zapálená bude o 20.00 hod. na tradičnom mieste - lúka nad Cigľom zvaná Boriny pri príležitosti 73.výročia Slovenského národného povstania. Príjemné posedenie spestrí aj tanečná zábava (DJ Iggy). Pred zapálením vatry sa uskutoční v kultúrnom dome o 16.30 hod členská schôdza ZO SZPB.

Súbor na stiahnutie vatra plagát.pdf vatra plagát.pdf (460.3 kB)

 
 

Zberný dvorVytlačiť
 

Oznamujeme občanom, že komunálny odpad triedený na železo, drevo, stavebný odpad a veľkoobjemový odpad, môžu priviesť do zberného dvora pri Obecnom úrade a to nasledovne: v nepárny týždeň v sobotu v čase od 8.00 do 12.00 hod. a v párny týždeň v stredu od 12.00 do 17.00 hod.


 
 

Harmonogram vývozu komunálneho odpadu na rok 2017Vytlačiť
 

V roku 2017 sa bude komunálny odpad vyvážať vždy v utorok, každý nepárny týždeň. Triedený odpad sa bude vyvážať podľa harmonogramu v prílohe.


 
 

Mapový portál obceVytlačiť
 

Vážení občania, pripravili sme pre Vás mapový portál obce Cigeľ, ktorý je dostupný po kliknutí na nasledovný link MAPOVÝ PORTÁL OBCE CIGEL(cez zelenú ikonku asi v strede stránky napravo). Cez uvedený mapový portál obce môžete získať informácie o vlastníckych vzťahoch, vyhľadať listy vlastníctva, prehliadať územný plán, súpisné čísla, prípadne služby v obci.


 
 

webygroup

dnes je: 21.8.2017

meniny má: Jana

Za obsah zodpovedá
Obecný úrad Cigeľ


5510642

Úvodná stránka