Prechod na navigáciu Hlavné menu
Cigeľ, okres Prievidza

Internetová stránka obce Cigeľ

Aktuality

Najnovšia správa z trás Pochodu vďakyVytlačiť
 

V nedeľu 14. januára 2018 boli organizátori 43. ročníka Jaroslav Čertík, Rastislav Čertík, Ľubomír Šnirc, Štefan Mjartan skontrolovať stav lyžiarskych aj peších trás. Stále totiž nevieme, aj keď prognózy počasia sú dosť priaznivé, koľko nám napadne snehu a či dokážeme spustiť aj dve lyžiarske trate v dĺžke 20 a 16 km. Na vrchole a okolí Bielej skaly až po drevenú chatu je cca 30 cm zatiaľ zamrznutého snehu, na ktorom je cca 3 centimetrová vrstva čerstvého prašanu. Príroda na Vtáčniku je nádherná, prešli sme všetky aj pešie trasy a konečné vyhlásenie pre bežkárov vydáme v piatok 19. januára. Už teraz upozorňujeme účastníkov, aby dodržiavali pokyny hlavne na Bielej skale a neprekračovali v žiadnom prípade pásku, ktorá je natiahnutá na vrchole. Po trasách sú sem-tam spadnuté stromy, ktoré sa dajú ľahko obísť, pešie trasy nie sú vôbec problémové. Tešíme sa na sobotu a želajme si dobré počasie a nech nám napadne aj viac snehu.


 
 

Pochod vďaky SNP 2018Vytlačiť
 

V sobotu 20. januára 2018 sa uskutoční už 43. ročník lyžiarsko - turistického podujatia Pochod vďaky SNP Cigeľ - Handlová. Všetky bližšie informácie sa dozviete v priloženom súbore.


 
 

Harmonogram vývozu komunálneho odpadu na rok 2018Vytlačiť
 

V roku 2018 sa bude komunálny odpad vyvážať vždy v utorok, každý nepárny týždeň. Triedený odpad sa bude vyvážať každý prvý štvrtok v mesiaci podľa priloženého harmonogramu.


 
 

Mapový portál obceVytlačiť
 

Vážení občania, pripravili sme pre Vás mapový portál obce Cigeľ, ktorý je dostupný po kliknutí na nasledovný link MAPOVÝ PORTÁL OBCE CIGEL(cez zelenú ikonku asi v strede stránky napravo). Cez uvedený mapový portál obce môžete získať informácie o vlastníckych vzťahoch, vyhľadať listy vlastníctva, prehliadať územný plán, súpisné čísla, prípadne služby v obci.


 
 

webygroup

dnes je: 17.1.2018

meniny má: Nataša

Za obsah zodpovedá
Obecný úrad Cigeľ


6955324

Úvodná stránka