Prechod na navigáciu Hlavné menu
Cigeľ, okres Prievidza

Internetová stránka obce Cigeľ

Aktuality

KanalizáciaVytlačiť
 

Vážení občania, na výstavbe kanalizácie sa naplno rozbehli práce v našej obci. Chceme Vás upozorniť, aby ste svojimi autami neparkovali na uliciach, kde sa pracuje a tiež pokiaľ je to možné obmedzili jazdu autami. V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte starostu obce alebo pracovníčky Obecného úradu. Opätovne Vás žiadame o súčinnosť, spoluprácu a trpezlivosť pri realizácii tejto náročnej stavby. Ďalej Vás žiadame, aby ste pracovníkom firmy oznámili, kde chcete mať prípojku ku kanalizačnému potrubiu. V najbližších dňoch budú práce pokračovať na "športovej" ulici smerom k dolnej zastávke, na trase od hlavnej ulice smerom k p. Ľudovítovi Benkovi, a na ulici od p. Petra Važana smerom hore, ku koncu týždňa by mali začať aj práce od bytoviek pri základnej škole smerom hore.


 
 

Voľby do orgánov samosprávnych krajov 2017Vytlačiť
 

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja a kandidátov pre voľby do zastupiteľstva Trenčianskeho samosprávneho kraja pre volebný obvod Prievidza sa nachádzajú v prílohe.

Súbor na stiahnutie predseda_tsk.pdf predseda_tsk.pdf (252.3 kB)

 
 

Zberný dvorVytlačiť
 

Oznamujeme občanom, že komunálny odpad triedený na železo, drevo, stavebný odpad a veľkoobjemový odpad, môžu priviesť do zberného dvora pri Obecnom úrade a to nasledovne: v nepárny týždeň v sobotu v čase od 8.00 do 12.00 hod. a v párny týždeň v stredu od 12.00 do 17.00 hod.


 
 

Harmonogram vývozu komunálneho odpadu na rok 2017Vytlačiť
 

V roku 2017 sa bude komunálny odpad vyvážať vždy v utorok, každý nepárny týždeň. Triedený odpad sa bude vyvážať podľa harmonogramu v prílohe.


 
 

Mapový portál obceVytlačiť
 

Vážení občania, pripravili sme pre Vás mapový portál obce Cigeľ, ktorý je dostupný po kliknutí na nasledovný link MAPOVÝ PORTÁL OBCE CIGEL(cez zelenú ikonku asi v strede stránky napravo). Cez uvedený mapový portál obce môžete získať informácie o vlastníckych vzťahoch, vyhľadať listy vlastníctva, prehliadať územný plán, súpisné čísla, prípadne služby v obci.


 
 

webygroup

dnes je: 23.10.2017

meniny má: Alojzia

Za obsah zodpovedá
Obecný úrad Cigeľ


6190837

Úvodná stránka