Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Cigeľ, okres Prievidza

Internetová stránka obce Cigeľ

Aktuality

Zápis detí do 1. ročníkaVytlačiť
 

Základná škola s materskou školou v Cigli dňa 5. apríla 2019 od 13.00 do 16.00 hodiny uskutočňuje zápis detí do 1. ročníka ZŠ s MŠ v Cigli pre školský rok 2019/2020. Je potrebné priniesť rodný list dieťaťa a občiansky preukaz zákonného zástupcu. 


 
 

Zverejnenie údajov o úrovni vytriedenia komunálnych odpadov za kalendárny rok 2018Vytlačiť
 

Obec Cigeľ v súlade s ust. § 4 ods. 6 zákona č. 329/2018 Z. z. o poplatkoch za uloženie odpadu a o zmene a doplnení zákona č. 587/2004 Z. z. o Environmentálnom fonde a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov zverejňuje úroveň vytriedenia komunálnych odpadov za rok 2018.


 
 

Voľby do Európskeho parlamentuVytlačiť
 

Predseda Národnej rady Slovenskej republiky vyhlásil rozhodnutím č. 28/2019 Z. z. voľby do Európskeho parlamentu a určil termín ich konania na sobotu 25. mája 2019.

Rozhodnutie o vyhlásení volieb je uverejnené v Zbierke zákonov Slovenskej republiky ( v prílohe).

E-mailovou adresou, na ktorú môžete zasielať oznámenia o delegovaní člena a náhradníka do miestnej volebnej komisie pre voľby do Európskeho parlamentu je: podatelna@cigel.sk.

E-mailovou adresou, na ktorú môžete zasielať žiadosť o vydanie hlasovacieho preukazu pre voľby prezidenta Slovenskej republiky je: ocucigel@stonline.sk.


 
 

Voľby prezidenta Slovenskej republikyVytlačiť
 

Predseda Národnej rady Slovenskej republiky vyhlásil rozhodnutím č. 8/2019 Z. z. voľby prezidenta Slovenskej republiky a určil termín ich konania na sobotu 16. marca 2019.

Rozhodnutie o vyhlásení volieb je uverejnené v Zbierke zákonov Slovenskej republiky ( v prílohe).

E-mailovou adresou, na ktorú môžete zasielať oznámenia o delegovaní člena a náhradníka do miestnej volebnej komisie pre voľby prezidenta Slovenskej republiky je: podatelna@cigel.sk.

E-mailovou adresou, na ktorú môžete zasielať žiadosť o vydanie hlasovacieho preukazu pre voľby prezidenta Slovenskej republiky je: ocucigel@stonline.sk.

 

 


 
 

Harmonogram vývozu komunálneho odpadu na rok 2019Vytlačiť
 

V roku 2019 sa bude komunálny odpad vyvážať vždy v utorok, každý nepárny týždeň. Triedený odpad sa bude vyvážať každý mesiac podľa priloženého harmonogramu.


 
 

Mapový portál obceVytlačiť
 

Vážení občania, pripravili sme pre Vás mapový portál obce Cigeľ, ktorý je dostupný po kliknutí na nasledovný link MAPOVÝ PORTÁL OBCE CIGEL(cez zelenú ikonku asi v strede stránky napravo). Cez uvedený mapový portál obce môžete získať informácie o vlastníckych vzťahoch, vyhľadať listy vlastníctva, prehliadať územný plán, súpisné čísla, prípadne služby v obci.


 
 

webygroup

dnes je: 18.3.2019

meniny má: Eduard

Za obsah zodpovedá
Obecný úrad Cigeľ


8737482

Úvodná stránka