Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Cigeľ, okres Prievidza

Posedenie s dôchodcami 2013

Obecný úrad spolu s poslancami Obecného zastupiteľstva si aj tohto roku uctil našu staršiu generáciu v obci tým, že 18. októbra 2013 zorganizoval a pozval do kultúrneho domu seniorov v rámci mesiaca úcty k starším. V kultúrnom programe vystúpili naše deti zo Základnej a materskej školy, náš spevokol Ciglianka a Duo bratrancov Čertíkovcov zo Sebedražia.
V kultúrnom dome sa zišlo približne 90 dôchodcov, ktorých privítal starosta obce Štefan Mjartan. Ocenil ich celoživotné dielo v prospech svojich rodín a našej spoločnosti. Spomenul aj tých, s ktorými sme sa v tomto roku navždy rozlúčili a tiež novonarodené detičky.
Celý program odmoderoval zástupca starostu Ján Černák, ktorý má bohaté skúsenosti a prax v tejto činnosti. Našich seniorov prišli pozdraviť aj kandidáti na poslancov VÚC TSK za politickú stranu SMER-SD.
Vo veľmi dobrej atmosfére naši poslanci obsluhovali dôchodcov a taktiež prispeli k vydarenej už niekoľkoročnej tradícii tohto podujatia. Ďakujeme učiteľskému zboru ZŠ a MŠ za nacvičený program, nášmu spevokolu a všetkým, ktorí podali pomocnú ruku a tiež našim dôchodcom, ktorí prišli a spoločne sa zabavili.


 

webygroup

dnes je: 14.10.2019

meniny má: Boris

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
Obecný úrad Cigeľ


9539206

Úvodná stránka