Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Cigeľ, okres Prievidza

Tradičný už 7. ročník stolnotenisového turnaja

V sobotu 2. marca 2013 sa uskutočnil 7. ročník stolnotenisového turnaja o pohár starostu obce. Účasť takmer štyridsiatich súťažiacich hovorí o tom, že aj v našej obci sú priaznivci tohto športu. Turnaj prebiehal plynulo od 9. hodiny ráno a skončil o 17. hodine popoludní. V kultúrnom dome bolo stále živo a bolo sa aj na čo pozerať, pretože súťažiaci sa snažili nad svojím súperom vyhrať. Na stene visel prehľadný „pavúk“, ktorý si pozerali nielen hráči, ale aj početná skupina fanúšikov a rodinných príslušníkov.
Vyvrcholením boli posledné zápasy semifinále a finále, keď bola vytvorená skvelá atmosféra a aktéri sa mali možnosť vypnúť k vrcholným výkonom. Po prvýkrát si mohli zahrať aj deti do 15 rokov, ale žiaľ túto možnosť využilo len málo stolných tenistov. Veríme, že na budúci rok ich pribudne, čo bude známka toho, že tento šport sa v našej obci bude rozvíjať. A veríme, že sa chlapci, myslíme teraz na dospelých prihlásia do pravidelných súťaží v rámci okresov.

Výsledky 7. ročníka:
1. miesto – Pavel Mjartan ( už po štvrtýkrát)