Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Cigeľ, okres Prievidza

Tradičný už 7. ročník stolnotenisového turnaja

V sobotu 2. marca 2013 sa uskutočnil 7. ročník stolnotenisového turnaja o pohár starostu obce. Účasť takmer štyridsiatich súťažiacich hovorí o tom, že aj v našej obci sú priaznivci tohto športu. Turnaj prebiehal plynulo od 9. hodiny ráno a skončil o 17. hodine popoludní. V kultúrnom dome bolo stále živo a bolo sa aj na čo pozerať, pretože súťažiaci sa snažili nad svojím súperom vyhrať. Na stene visel prehľadný „pavúk“, ktorý si pozerali nielen hráči, ale aj početná skupina fanúšikov a rodinných príslušníkov.
Vyvrcholením boli posledné zápasy semifinále a finále, keď bola vytvorená skvelá atmosféra a aktéri sa mali možnosť vypnúť k vrcholným výkonom. Po prvýkrát si mohli zahrať aj deti do 15 rokov, ale žiaľ túto možnosť využilo len málo stolných tenistov. Veríme, že na budúci rok ich pribudne, čo bude známka toho, že tento šport sa v našej obci bude rozvíjať. A veríme, že sa chlapci, myslíme teraz na dospelých prihlásia do pravidelných súťaží v rámci okresov.

 

Výsledky 7. ročníka:
1. miesto – Pavel Mjartan ( už po štvrtýkrát)
2. miesto – Mgr. Štefan Mjartan, ml.
3. miesto – Peter Málik
4. miesto – Mgr. Jozef Dámer

V kategórii žiakov:
1. miesto – Marek Kucman
2. miesto – Martin Lajtman
3. miesto – Martin Málik
4. miesto – Natália Máliková

 

Všetci si pochutnali na vynikajúcom guláši z dielne majstra Michaloviča. A ešte jedna rarita: v závere turnaja mimo súťaž si medzi sebou zahrali veteráni 80-ročný Ing. Peter Čertík a 70-ročný Ján Ďurina. V tomto zaujímavom dueli vyhral ten mladší. Takže dovidenia o rok priatelia!


 

Stolnotenisový turnaj

bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 

webygroup

dnes je: 18.9.2019

meniny má: Eugénia

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
Obecný úrad Cigeľ


9322656

Úvodná stránka